אודותי

שלום,

אני בלה, מטפלת ומלמדת מיינדפולנס מתוך אמונה שלמה כי בכל רגע, בכל מצב אנחנו יכולים לבחור בדרך המובילה להתפתחות מודעת ,לשינוי, לשיפור הבריאות ולאיכות חיינו.

מתרגלת מדיטציה מזה כ 15 שנה ובשנים האחרונות מתרגלת מיינדפולנס כחלק מחיי היום יום וכדרך חיים. לפני כ 18שנה חוויתי משבר רגשי ופיזי, בעקבותיו  עשיתי שינוי בחיי.  עזבתי את תחום השיווק והפרסום בו עסקתי בתפקידי ניהול למעלה מעשרים שנה ועברתי לתחום של תרפיה רגשית.

הדרך החדשה בה בחרתי ללכת כללה עליות ומורדות; פגשתי כאב, חוסר אמון,  פחד, השיפוט והביקורת העצמית תפסו מקום של קבע באותה תקופה. יחד עם זאת, היתה בתוכי כמיהה עמוקה להמשיך ללכת בדרך, לחקור, לגעת

בסיום חמש וחצי שנות לימוד  פסיכותרפיה גוף נפש  במכללת רידמן המשכתי להעשיר את עצמי בקורסים כמו פסיכודרמה ושיטת העבודה של ביירון קייטי.

 

בשנת 2012 נחשפתי למיינדפולנס ושם מצא ליבי את אשר חיפש. במהלך השנים הבאות, המשכתי להעמיק את הלימוד של תפיסת מיינדפולנס ולשלב את הגישה במסגרת הטיפולית.

 

הוכשרתי ללמד  מיינדפולנס , ולהנחות MBSR - Mindfulness-based Stress Reduction  (הפחתת מתחים באמצעות "מודעות קשובה") ע"י אונברסיטת בנגור באנגליה ומכון מודע למיינדפולנס, הבינתחומי הרצליה  המהווה את הגוף הרשמי להוראת MBSR בארץ.                                                                                                 

החקירה המתמדת שלי אחר התפתחות אישית ושיפור איכות החיים  הפגישה אותי עם תרפיית חמלה; תפיסה ההולכת ותופסת תאוצה בעולם הטיפולי העכשווי .למדתי תרפיית - Self  compassion  (חמלה עצמית) באמצעות קורס מתקדם שהועבר בלעדית לקהילת מנחי MBSR  על ידי מכון מודע למיינדפולנס  הבינתחומי  הרצליה  ו -Center  for Self  compassion   ( Kristin Neff, Chris Germer)  והמשכתי להעמיק  את הידע וההתנסות החוויתית  באמצעות תרגולים ממוקדי חמלה על פי גישת  CFT Compassion focused therapy-  בקורס מרוכז שהועבר בארץ ע"י מרכז CFT באנגליה בשיתוף אוניברסיטת תל אביב.      

 

מזה כשבע שנים אני מטפלת , מנחה ומלווה  אנשים הנמצאים במצבים של משברי בריאות, כאב כרוני, חרדה וקשיים רגשיים. עבדתי עם אנשים בעלי צרכים מיוחדים, עם נוער בסיכון ובמשך כשנתיים טיפלתי במטופלים אונקולוגיים במרכז לרפואה אינטגרטיבית במרכז רפואי ת"א איכילוב . כיום, אני מטפלת  בקליניקה בתל אביב ומנחה קבוצות פרטיות ובארגונים.

דרך מנחם בגין 51, תל אביב יפו, ישראל
נקודת ההתחלה - תרפיה ממוקדת מיינדפולנס
  • Facebook - White Circle